Vitamin Well Celebrate 500ml

Kód: M-VW-REF2
€2,50
Tovar u výrobcu, dodacia doba 1 týždeň
Môžeme doručiť do:
20.02.2023

*Cena obsahuje zálohu z PET fliaš 0,15€

Vitamin Well Celebrate s príchuťou mango + ananás.

Magnézimu + Zinok + Kyselina listová + Niacín

Celebrate obsahuje horčík, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Horčík tiež prispieva k normálnej činnosti svalov, zatiaľ čo zinok a kyselina listová podporujú správne fungovanie imunitného systému. Celebrate obsahuje aj niacín, dôležitý pre vyvážený energetický metabolizmus. Vynikajúci nápoj pred, počas alebo po veľkej oslave. Vitamin Well je nesýtený, nízkokalorický nápoj obohatený o vitamíny a minerály. Najlepšie chutí dobre vychladený. Odporúčame aj pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživové hodnoty

CELEBRATE MasimSport

Zloženie

Pramenitá voda, fruktóza, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), vitamíny (D3, E, niacin, kyselina listová, B12, biotin, kyselina pantotenová), minerály (magnézium, zinok, selén), arómy (mango, ananás, citrón, bazový kvet), farbivo (karamel).

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamínové nápoje
Zloženie: pramenitá voda, fruktóza, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), vitamíny (D3, E, niacin, kyselina listová, B12, biotin, kyselina pantotenová), minerály (magnézium, zinok, selén), arómy (mango, ananás, citrón, bazový kvet), farbivo (karamel).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VITAMIN WELL 

Vitamin Well je neperlivý nápoj, obohatený o vitamíny a minerály. Sladený je iba ovocným cukrom. Vychutnajte si ho ako alternatívu k limonádam, ovocným džúsom a iným neperlivým nápojom.

Vitamin Well má niekoľko rôznych príchutí a každá má jedinečné zloženie. Našli ste si už svoju obľúbenú?

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.