Rúška

Športové rúška UYN 

Rúško nielen na šport

V dnešnej dobe sa treba chrániť neustále. Počas bežného dňa, v práci, aj pri športe. Značka UYN preto nezabúda ani na túto dôležitú časť outfitu. Rúška UYN, ako súčasť nielen športovej, ale každodennej výbavy, sú z rovnako kvalitných materiálov ako ostatné UYN športové oblečenie a doplnky. Navyše vynikajúco sadnú na každý profil, lebo UYN má na to nos. Ergonomické a ľahké, priedušné a zároveň filtrujúce, vodoodpudivé a rýchlo schnúce, termoregulačné, ekologicky trvanlivé, ľahko udržiavateľné... Rúška UYN spĺňajú všetky predpoklady na pohodlné nosenie a spoľahlivú ochranu rovnako v meste, v práci, ako pri športových aktivitách.

Zimné rúška UYN sú dokonca multifunkčné a okrem tváre ochránia aj krk pred nepríjemným počasím. Nemusíte tak nosiť viac vrstiev, rúško a nákrčník v jednom splnia všetky potrebné funkcie. Optimálne sadnú aj pod helmu, prilbu či inú pokrývku/ ochranu hlavy, pričom aj pri aktívnom pohybe stále zostávajú na požadovanom mieste. Kamkoľvek sa pohnete, rúško UYN vás dokonale ochráni.

V ponuke vo veľkostiach pre celú rodinu a v pestrofarebnej škále vyladia aj nenápadný mestský či pracovný outfit do dokonalosti. 

Športové rúška UYN:

  • športové rúška UYN – pre ženy, mužov aj deti
  • športové rúška UYN – na leto i zimu
  • športové rúška UYN – na bežný deň i na šport

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.