Orechové maslá

2 položiek celkom
cashew cream mct 200 mockup
€10,82

Kešu krém s kokosom a extra MCT olejom Jemné kešu maslo s kokosom, štipkou vanilky a extra MCT olejom. MCT olej je zdrojom rýchlej a spoľahlivej energie a navyše...

3173
Powerlogy Nugat
€10,82

Krémová nugátová nátierka s extra MCT olejom Čerstvý lieskovoorieškový krém s pravým kakaom a extra MCT olejom. MCT olej je zdrojom rýchlej a spoľahlivej energie a navyše...

3169

Orechové maslá – pravé slovenské

Znejú dobre, vyzerajú lá(s)kavo a chutia úžasne. Pravé orechové maslá slovenskej výroby sú prepracované od prvotného konceptu po posledný hlt, aby vám tak dodali tie najlepšie sily na zvládnutie akejkoľvek situácie.

Nugátová nátierka alebo Kešu krém s kokosom, oba produkty vás dostanú svojou pravou orechovou chuťou. Na jednej strane ingrediencie prvotriednej kvality, na strane druhej žiadny lepok, mlieko, ani palmový olej či umelé konzervanty. MCT olej ako zdroj rýchlej a spoľahlivej energie robí orieškové maslo navyše aj intenzívne lahodné. Aby bola vaša energeticky nabitá mlska nielen výživne zdravá, ale aj chuťovo návyková. Zďaleka to však nie je závislosť rafinovaného cukru, ale snaha o ešte lepšie výkony.

Zásobte sa nielen pri športe kvalitnou energiou z pravých surovín. Vysoká výživová hodnota bez rafinovanosti a výnimočná chuť nielen prekvapia, ale hlavne doplnia všetko potrebné pre váš skvelý výkon v každom smere. Mať ju v zásobe sa vždy oplatí.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.