UYN Ponožky 2v1

DVE VRSTVY ŽIADNE PĽUZGIERE

Ak ste bežec alebo máte radi dlhé túry viete, že pľuzgiere sú vaša najhoršia nočná mora. Ale vývojári vo UYN problém vyriešili: objavte 2IN ponožky.

Tieto ponožky sú vyrobené z dvoch vrstiev novým systémom, ktorý nám umožňuje vyrobiť ponožku vo vnútri ponožky. Dve vrstvy spolupracujú, aby sa zabránilo treniu na pokožke a neustále uľahčujú prúdenie vzduchu okolo chodidiel. Výsledok: už žiadne pľuzgiere!

VYSOKÉ TEPLOTY UŽ NIE SÚ HROZBOU, UŽIJETE SI KOMFORT PRI BEHOCH ALEBO TÚRACH NA DLHÉ VZDIALENOSTI. 2IN PONOŽKY ZVYŠUJÚ VÁŠ KOMFORT.

2in blog

AKO TO FUNGUJE?

 

2IN B

2IN%20A

2IN UYN

MATERIAL

Screenshot 2021-05-26 at 11.27.13 AM

BEH

Beh na dlhé vzdialenosti so sebou prináša značný stres pre chodidlá.

Systém 2-vrstvových bežeckých ponožiek oneskoruje nástup pocitov únavy. To zaručuje optimálne pohodlie a zabraňuje tvorbe pľuzgierov. Ergonomický dizajn a dvojité spevnenie okolo členku umožňuje ponožke zostať pevne na nohe a poskytuje podporu vašim chodidlám pri behu. Super Technológia Air Flow zachytáva vzduch medzi dvoma vrstvami a vytvára izolačný účinok, ktorý udržuje rovnakú teplotu na povrchu chodidiel. Oblasti so zvýšenou priedušnosťou lepšie odvádzajú vlhkosť. To zanecháva príjemný pocit na nohách aj po mnohých kilometroch.

Screenshot 2021-05-26 at 11.27.33 AM

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie