SKINNERS 2.0 Nové ponožko-topánky sú tu!

Ponožko-topánky Skinners 2.0

Kráčaj. Bež. Leť.

Objavte čaro obuvi, ktorá sa prispôsobí vašej nohe a rešpektuje jej prirodzené potreby. Skvelý spoločník pre cestovanie a šport, ako sa patrí.
Ľahké. Funkčné. Ochranné.

img-SKNRS-Kickstarter-LP-main-A

Ľahká obuv pre život v pohybe.

Minimalistický tvar Skinners kombinuje pohodlie ponožiek so základnou ochranou obuvi.
S perforovanou stielkou, podrážkou s dlhou životnosťou z polyméru a funkčnými vláknami je táto obuv navrhnutá tak, aby s vami držala krok pri každom dobrodružstve.

Camp_Hike 1

Kompaktná veľkosť a pocit „druhej kože“ robia zo Skinners perfektnú športovú obuv (behy, tréningy, jóga a vodné športy) a funguje rovnako dobre ako pár záložných topánok (cestovanie, kempovanie, turistika a cyklistika).

Fitness Girl(2)

Fitness Man(1)

Vyrobené z najlepších talianskych vlákien a švédskych antiabrazívnych polymérov s jedinečnou technológiou nulového odpadu v srdci Európy. Patentovaný dizajn a technológia.

Fitness_Yoga 2(4)

Skinners vyvinuli, to čo malo byť už dávno - niečo, čo nám pomôže znovuobjaviť naše vlastné telá, každý sval a každý povrch, na ktorom sa pohybujeme.
Skinners nie sú určené na to, aby úplne nahradili vaše bežné topánky. Namiesto toho o nich premýšľajte ako o doplnku k topánkam, o tréningovom nástroji pre nohy a pripomenutí telu, čo je prirodzené.

Screenshot 2021-04-12 at 3.54.13 PM_1

img-SKNRS-top-down

Product Line Skinners 2.0 (side)

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie