Pre zelenšiu planétu UYN

UYN SI DAL ZÁVÄZOK

Jeho ambíciou je vytvoriť to najlepšie oblečenie, ktoré spĺňa naše nadšenie pre udržateľnosť a životné prostredie.
 
Img-certificato 

PRAVIDLÁ PRÍRODY

UYN začína už výberom surovín, a to tým, že rešpektuje a chráni prírodu. UYN odevy sa vyrábajú s rovnakou starostlivosťou. Tkaniny od spoločnosti Oeko-Tex® sú certifikované spoločnosťou Stee (Sustainable Text Production).

Odevy UYN sú medzi prvými v Európe, ktoré spĺňajú prísne normy pre vedomú a udržateľnú výrobu.

NOVÝ ŽIVOT PRE ŽIVOT

UYN si dal záväzok, že bude chrániť životné prostredie. Preto sa vždy snažili o inovatívne metódy na zabezpečenie udržateľnosti.

UYN je hrdý na výsledky, ktoré dennodenne dosahujú, spoločne s ústredím spoločnosti Trerè Innovation v Asole (MN).

bullet-1

Všetka energia, ktorú využíva UYN centrála v Asole pochádza z obnoviteľných zdrojov. Každý rok ušetrí viac ako 410 ton CO2.

bullet-2

Za jediný rok recyklujú asi 60-násobok hmotnosti automobilu v papierových, drevených, plastových a textilných vláknach! Ich snaha im umožnila prijať model obehového hospodárstva, ktorý je udržateľný a ohľaduplný k životnému prostrediu.

bullet-3

Trerè Innovation sa nikdy nezastaví!
Celý rok pokračujú vo výskume, aby vytvárali inovatívne spôsoby, ako urobiť prevádzky ešte udržateľnejšimi a ekologickejšími.

Img-bussola

NÁŠ SĽUB

UYN - inovácie, výskum, udržateľnosť a pohodlie je všetko a ešte viac. Príbeh každého jedného odevu UYN sa začína s vedomím vytvárania lepšieho sveta a rešpektovania prírody až sa nakoniec dostanú až k vám. Každým dňom pokračujú v spoločnom nasadení s prísľubom ešte väčšieho nasadenia za ekologickejšiu planétu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie