ALBA OPTICS Solo Black Photochromatic BTL Vzum™ Flens

Kód: G100116
€209
Tovar u výrobcu, dodacia doba 1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
18.07.2022

Fotochromatický objektív. Zaručuje vynikajúcu viditeľnosť a ochranu v zlých aj intenzívnych svetelných podmienkach. Zrkadlový náter.

CAT 1÷3 | VT 64 % ÷ 14 %, MODRÉ SVETLO TRA 69%÷18%

VLASTNOSTI OKULIAROV

  • Ventilované sklá VZUM ™
  • Odnímateľná bočná ochranná chlopňa
  • Nastaviteľná dĺžka postraníc
  • Absorpcia UV a modrého žiarenia
  • Pohodlný rám Tr90
  • Kompatibilné s dioptrickými vnútornými okuliarmi Optical Clip
  • Ručne vyrobené v Taliansku

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÉ OKULARE - ALBA OPTICS SOLO

Od brieždenia do západu slnka sa cesta zdá nekonečná a pľúca sú plné prachu. Taký je osud, jazdiť SOLO.

SCENÁR

Keď cesta vyzerá nekonečná a pľúca sú plné prachu. Pot kvapká z oblakov a únava hryzie lýtka, srdce i myseľ. Keď sa predstavivosť stráca v priamočiarych sekvenciách medzi východmi a západmi slnka života. Keď sú riadidlá omotané oblohou bez tajomstiev, osamelosť je ako detské šťastie vyjúce na mesiac a ročné obdobia sa strácajú v korunách stromov, na kameňoch a v púšti. Venované tebe, cyklistovi, ktorý jazdí sám po cestách sveta. Okuliare SOLO disponujú vysoko cenenými šošovkami VZUM ™ vrátane dvoch nových odtieňov: VZUM ™ ML KING a VZUM ™ F-LENS BEETLE. Centrálny prieduch v ráme a otvory v hornej časti šošoviek umožňujú únik tepla a pary skôr, ako dochádza k zahmleniu. Postranice sú teleskopické a nastavujú sa do 4 rôznych polôh, aby čo najlepšie sedeli a poskytovali maximálny komfort. SOLO-vky sú určené na dlhodobé nosenie a viacdenné výlety v rôznych klimatických podmienkach. Kombinácia odolného, pružného a ľahkého rámu, moderného štýlu a moderných technológií predstavuje maximálnu všestrannosť a účelnosť.


Technológia

solo_a

 

NASTAVITEĽNÝ RÁM

Pre zaistenie ideálneho prispôsobenia k veľkosti hlavy sa teleskopické postranice nastavujú do 4 rôznych polôh. Vďaka zarážkam sú okuliare vždy pevné.

solo_f

 

ODNÍMATEĽNÁ BOČNÁ CHLOPŇA

Odnímateľné bočné ochranné chlopne sa dajú ľahko namontovať na vnútro rámu a poskytujú ochranu očí pri jazde v podmienkach s veľkým množstvom svetla a prachu.

solo_v

 

VETRANIE

Vertikálny prieduch v strede rámu spolu s vodorovným otvorom v hornej časti okuliarov umožňuje optimálne odvetranie horného vnútorného priestoru a výrazne redukuje zahmlievanie skiel.

chris_solo_det_l
chris_solo_det_r-2

 

VZUM™ A-Lens

Okuliare SOLO sú vybavené šošovkami VZUM ™ vyrobenými z polykarbonátového základu, odolného proti poškriabaniu. Integrovaná absorpcia UV a modrého žiarenia spolu so svetelne stabilizačnou farebnou vrstvou umožňuje vynikajúcu ochranu nielen pred vetrom, ale aj silným svetlom, ktoré sa často odráža od iných slnečných okuliarov a vyvoláva efekt oslepenia. Nerozbitný materiál absorbujúci nárazy zabezpečuje okuliarom vynikajúcu odolnosť.

Ochrana

Ochrana pred UV žiarením a rôznou intenzitou svetla, ktorú sklá znižujú bez toho, aby odoberali farbu alebo spôsobovali vizuálny diskomfort.

Pohodlie

Redukcia oslnenia. Slnečné sklá posúvajú vizuálny výkon a pohodlie na vyššiu úroveň. Výrazne znižujú oslnenie z atmosférického jasného svetla a odrazu z lesklých povrchov.

Účinnosť

Zlepšenie vizuálneho vnímania. Zvyšovanie krásy farieb. Naše sklá majú zabudovaný ekvalizér farieb: produkujú vylepšenú farebnú citlivosť a kontrast.

Štít proti UV žiareniu

Ultrafialové žiarenie je rozsah elektromagnetického žiarenia s vlnovou dĺžkou tesne pod viditeľným spektrom. Je dokázané, že nadmerné vystavenie ultrafialovému žiareniu bez dostatočnej ochrany je pre ľudské oko škodlivé. V priebehu rokov môže absorpcia slnečného žiarenia poškodiť očné šošovky a spôsobiť stratu priehľadnosti, ako aj poruchy zraku ako aktinická keratokonjunktivitída a fotokeratitída. Sklá ALBA Optics zabraňujú ultrafialovému žiareniu, prepúšťajú iba viditeľné spektrum a chránia oči pred možným škodlivým pôsobením.

Oleofóbna vrstva

Pridaná oleofóbna vrstva VZUM ™, aby vaše sklá odpudzovali nečistoty a vodu. Na sklá sa môže prilepiť prach a nečistoty z vašich jázd. Vďaka pridanej oleofóbnej vrstve vaše sklá nečistoty odpudzujú, čo uľahčuje ich čistenie.

Screenshot 2021-02-27 at 9.30.44 PM


KTORÉ SKLA? 

VZUM F-LENS BTL

ALBA OPTICS Light


 albaoptics_nylon_bag-1-scaled 

 
TABUĽKA FILTROV 
 
Dizajn bez názvu

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: ALBA OPTICS
Hmotnosť: 0.18 kg
RÁM: SOLO
SKLO: PHOTOCHROMATIC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti ALBA OPTICS

Ambíciou ALBA Optics je oživiť ikonické produkty minulosti a prispôsobiť ich najmodernejším technológiám. Náš príbeh sa začal hľadaním originálnej formy. Chceli sme nájsť rám, ktorý bol navrhnutý a vyrobený v Taliansku v 80. rokoch a oživiť ho pomocou nových technológií. Odtiaľ sme uviedli na trh náš prvý model: DELTA. Výroba v Taliansku bola vždy prioritou a základnou hodnotou nášho obchodného étosu. Sme hrdí na naše dedičstvo a hlboké spojenie, ktoré má naša krajina s cyklistikou a výrobou okuliarov. Vyberáme si výrobných partnerov, ktorí majú spoločný cieľ v minimalizácii nášho dopadu na životné prostredie pri stanovení vysokého štandardu pracovných podmienok. Tieto hodnoty sa stretajú pri vytváraní udržateľných produktov, procesov a komunitných projektov. Tím ALBA Optics hrdo stojí za športovcami na celom svete s hlbokou úctou k tým, ktorí sa snažia zlepšiť svoj výkon a uskutočniť svoje sny. Zameriavame sa preto na ponuku dizajnového produktu, ktorý je krásny a spĺňa najvyššie možné výkonové štandardy. Zdieľame vášeň pre cyklistiku, šport v prírode a životné prostredie. Tieto hodnoty sú oslavované prostredníctvom našich návrhov, kampaní a komunitných projektov. Veríme, že nastal čas na nový typ okuliarov, ktorý popri výkone a výsledkoch zohľadňuje aj kvalitu života. Cieľom nie je skončiť prvý, ale dostať sa tam, kam chcete a za akýchkoľvek podmienok. Zakladatelia Alba Optics Piergiorgio a Luca

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie