ALBA OPTICS Stratos Black Cielo Vzum™ Flens

Kód: G100080
€179
Tovar u výrobcu, dodacia doba 1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
28.02.2023

Ideálne na slnečné dni, ponúka zosilnenie farebného kontrastu a maximálnu ochranu proti modrému svetlu. Zvyšuje kontrast o 7 %. Zrkadlový náter.

CAT 3 | VT 16 %, MODRÉ SVETLO TRA 9 %

VLASTNOSTI OKULIAROV

  • Ventilované sklá VZUM ™
  • Vymeniteľné sklá VZUM ™
  • UV ochrana UV400
  • Ľahší rám Tr90
  • Hmotnosť: 26 g
  • Ručne vyrobené v Taliansku

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÉ OKULARE - ALBA OPTICS STRATOS

Okuliare STRATOS. Každé víťazstvo vychádza z vízie. Jednoducho stratosférické.

SCENÁR

Šliapete do pedálov. Opäť. Váš cieľ je dokonalosť. Zlepšenie nielen výkonu, ale aj vášho statusu športovca. Chcete napredovať, reagovať na niečo, čo vo vás vrie. Na to potrebujete jasný výhľad. A preto sme vyvinuli STRATOS – okuliare, ktoré vám pomôžu zamerať sa na cieľ, či už jazdíte v etape alebo trénujete v domácom teréne. Stratos-ky sú vybavené novými ultraľahkými polykarbonátovými vymeniteľnými šošovkami S-LENS VZUM ™, vyvinutými spoločnosťou Alba Optics s jediným cieľom – poskytnúť športovcom maximálny vizuálny zážitok za každých poveternostných podmienok a vo všetkých terénoch. Sklá S-LENS VZUM ™ umožňujú nerušený a úplný prehľad o vašom prostredí. Centrálny prieduch šošoviek umožňuje únik tepla a pary skôr, ako stihne zakryť váš výhľad. Rám zaisťuje sklo jednoduchým blokovacím systémom. Aby sa STRATOS-ky mohli prispôsobiť každej tvári, postrannice sú teleskopické a majú 4 rôzne polohy. Každé víťazstvo vychádza z vízie, aj preto sú okuliare STRATOS jednoducho stratosférické, za hranicou predstavivosti.


Technológia

lens_hole-2

 

VETRANIE

Vertikálny otvor v strede skla umožňuje optimálne odvetranie horného vnútorného priestoru, čo pomáha eliminovať kondenzáciu a zahmlievanie.

details_change_lens

 

VYMENITEĽNÉ SKLÁ

Postranice okuliarov sa k šošovke pripájajú pomocou jednoduchého uzamykacieho systému. To umožňuje užívateľovi ľahkú výmenu skla bez pomoci optika špecialistu.

details_templefit

 

NASTAVITEĽNÝ RÁM

Pre zaistenie ideálneho prispôsobenia k veľkosti hlavy sa teleskopické postranice nastavujú do 4 rôznych polôh. Vďaka zarážkam sú okuliare vždy pevné.

andre_stratos_blk
andre_stratos_wht
stefano_la_stratos
stefano_la_stratos_2

 

VZUM™ A-Lens

Sklá s vysokým rozlíšením od spoločnosti Alba Optics Svetlo je základným komponentom, ktorý určuje všetky naše kroky. Sklá VZUM ™ majú jediný cieľ: poskytnúť športovcom maximálny vizuálny zážitok za každých poveternostných podmienok a vo všetkých druhoch terénu. Rozsah farieb starostlivo vyvinutý spoločnosťou ALBA Optics sa zameriava na zvýšenie sýtosti a vyváženie vizuálnych kontrastov, čím zlepšuje vnímanie ostrosti a detailov. Materiál šošoviek VZUM ™ je odolný ultraľahký polykarbonát. Okuliare zabezpečujú ochranu proti namáhaniu očí pri zachovaní všetkých vlastností šošoviek počas celého cyklu používania. Vďaka svojej všestrannosti ponúkajú sklá VZUM ™ ten najlepší športový zážitok.

Ochrana

Ochrana pred UV žiarením a rôznou intenzitou svetla, ktorú sklá znižujú bez toho, aby odoberali farbu alebo spôsobovali vizuálny diskomfort.

Pohodlie

Redukcia oslnenia. Slnečné sklá posúvajú vizuálny výkon a pohodlie na vyššiu úroveň. Výrazne znižujú oslnenie z atmosférického jasného svetla a odrazu z lesklých povrchov.

Účinnosť

Zlepšenie vizuálneho vnímania. Zvyšovanie krásy farieb. Naše sklá majú zabudovaný ekvalizér farieb: produkujú vylepšenú farebnú citlivosť a kontrast.

Štít proti UV žiareniu

Ultrafialové žiarenie je rozsah elektromagnetického žiarenia s vlnovou dĺžkou tesne pod viditeľným spektrom. Je dokázané, že nadmerné vystavenie ultrafialovému žiareniu bez dostatočnej ochrany je pre ľudské oko škodlivé. V priebehu rokov môže absorpcia slnečného žiarenia poškodiť očné šošovky a spôsobiť stratu priehľadnosti, ako aj poruchy zraku ako aktinická keratokonjunktivitída a fotokeratitída. Sklá ALBA Optics zabraňujú ultrafialovému žiareniu, prepúšťajú iba viditeľné spektrum a chránia oči pred možným škodlivým pôsobením.

 

Oleofóbna vrstva

Pridaná oleofóbna vrstva VZUM ™, aby vaše sklá odpudzovali nečistoty a vodu. Na sklá sa môže prilepiť prach a nečistoty z vašich jázd. Vďaka pridanej oleofóbnej vrstve vaše sklá nečistoty odpudzujú, čo uľahčuje ich čistenie.

Screenshot 2021-02-27 at 9.30.44 PM


KTORÉ SKLA? 

VZUM ML CIELO

ALBA OPTICS Light


 

AKO VYMENIŤ SKLÁ STRATOS

Okuliare STRATOS majú vymeniteľnú šošovku. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov.

Krok 1 - Hroty koncoviek otočte odspodu proti smeru hodinových ručičiek.

alba-optics-replace-lens-1-1

 

 

 

Tu je správna postupnosť.

stratos_sequence

Krok 2 - Stlačte ľavú alebo pravú stranu nosového sedielka a stiahnite ho zo skla.

alba-optics-replace-lens-2-1

 

TABUĽKA FILTROV

Dizajn bez názvu

Dodatočné parametre

Kategória: ALBA OPTICS
RÁM: STRATOS
SKLO: CIELO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti ALBA OPTICS

Ambíciou ALBA Optics je oživiť ikonické produkty minulosti a prispôsobiť ich najmodernejším technológiám. Náš príbeh sa začal hľadaním originálnej formy. Chceli sme nájsť rám, ktorý bol navrhnutý a vyrobený v Taliansku v 80. rokoch a oživiť ho pomocou nových technológií. Odtiaľ sme uviedli na trh náš prvý model: DELTA. Výroba v Taliansku bola vždy prioritou a základnou hodnotou nášho obchodného étosu. Sme hrdí na naše dedičstvo a hlboké spojenie, ktoré má naša krajina s cyklistikou a výrobou okuliarov. Vyberáme si výrobných partnerov, ktorí majú spoločný cieľ v minimalizácii nášho dopadu na životné prostredie pri stanovení vysokého štandardu pracovných podmienok. Tieto hodnoty sa stretajú pri vytváraní udržateľných produktov, procesov a komunitných projektov. Tím ALBA Optics hrdo stojí za športovcami na celom svete s hlbokou úctou k tým, ktorí sa snažia zlepšiť svoj výkon a uskutočniť svoje sny. Zameriavame sa preto na ponuku dizajnového produktu, ktorý je krásny a spĺňa najvyššie možné výkonové štandardy. Zdieľame vášeň pre cyklistiku, šport v prírode a životné prostredie. Tieto hodnoty sú oslavované prostredníctvom našich návrhov, kampaní a komunitných projektov. Veríme, že nastal čas na nový typ okuliarov, ktorý popri výkone a výsledkoch zohľadňuje aj kvalitu života. Cieľom nie je skončiť prvý, ale dostať sa tam, kam chcete a za akýchkoľvek podmienok. Zakladatelia Alba Optics Piergiorgio a Luca

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.