ALBA OPTICS Solo White King Vzum™ Flens

Kód: G100118
€189
Tovar u výrobcu, dodacia doba 1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
28.02.2023

Dámske okuliare VZUM ™ LENS KING - CAT 3 | TRA 8% ÷ 18%

Ideálne na jasnom slnečnom svetle, ponúka zosilnenie farebného kontrastu a maximálnu ochranu proti modrému svetlu. Zvyšuje kontrast o 7 %. Zrkadlový náter.

VLASTNOSTI OKULIAROV

  • Ventilované sklá VZUM ™
  • Odnímateľná bočná ochranná chlopňa
  • Nastaviteľná dĺžka postraníc
  • Absorpcia UV a modrého žiarenia
  • Pohodlný rám Tr90
  • Kompatibilné s dioptrickými vnútornými okuliarmi Optical Clip
  • Ručne vyrobené v Taliansku

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÉ OKULARE - ALBA OPTICS SOLO

Od brieždenia do západu slnka sa cesta zdá nekonečná a pľúca sú plné prachu. Taký je osud, jazdiť SOLO.

SCENÁR

Keď cesta vyzerá nekonečná a pľúca sú plné prachu. Pot kvapká z oblakov a únava hryzie lýtka, srdce i myseľ. Keď sa predstavivosť stráca v priamočiarych sekvenciách medzi východmi a západmi slnka života. Keď sú riadidlá omotané oblohou bez tajomstiev, osamelosť je ako detské šťastie vyjúce na mesiac a ročné obdobia sa strácajú v korunách stromov, na kameňoch a v púšti. Venované tebe, cyklistovi, ktorý jazdí sám po cestách sveta. Okuliare SOLO disponujú vysoko cenenými šošovkami VZUM ™ vrátane dvoch nových odtieňov: VZUM ™ ML KING a VZUM ™ F-LENS BEETLE. Centrálny prieduch v ráme a otvory v hornej časti šošoviek umožňujú únik tepla a pary skôr, ako dochádza k zahmleniu. Postranice sú teleskopické a nastavujú sa do 4 rôznych polôh, aby čo najlepšie sedeli a poskytovali maximálny komfort. SOLO-vky sú určené na dlhodobé nosenie a viacdenné výlety v rôznych klimatických podmienkach. Kombinácia odolného, pružného a ľahkého rámu, moderného štýlu a moderných technológií predstavuje maximálnu všestrannosť a účelnosť.


Technológia

solo_a

 

NASTAVITEĽNÝ RÁM

Pre zaistenie ideálneho prispôsobenia k veľkosti hlavy sa teleskopické postranice nastavujú do 4 rôznych polôh. Vďaka zarážkam sú okuliare vždy pevné.

solo_f

 

ODNÍMATEĽNÁ BOČNÁ CHLOPŇA

Odnímateľné bočné ochranné chlopne sa dajú ľahko namontovať na vnútro rámu a poskytujú ochranu očí pri jazde v podmienkach s veľkým množstvom svetla a prachu.

solo_v

 

VETRANIE

Vertikálny prieduch v strede rámu spolu s vodorovným otvorom v hornej časti okuliarov umožňuje optimálne odvetranie horného vnútorného priestoru a výrazne redukuje zahmlievanie skiel.

chris_solo_det_l
chris_solo_det_r-2

 

VZUM™ A-Lens

Okuliare SOLO sú vybavené šošovkami VZUM ™ vyrobenými z polykarbonátového základu, odolného proti poškriabaniu. Integrovaná absorpcia UV a modrého žiarenia spolu so svetelne stabilizačnou farebnou vrstvou umožňuje vynikajúcu ochranu nielen pred vetrom, ale aj silným svetlom, ktoré sa často odráža od iných slnečných okuliarov a vyvoláva efekt oslepenia. Nerozbitný materiál absorbujúci nárazy zabezpečuje okuliarom vynikajúcu odolnosť.

Ochrana

Ochrana pred UV žiarením a rôznou intenzitou svetla, ktorú sklá znižujú bez toho, aby odoberali farbu alebo spôsobovali vizuálny diskomfort.

Pohodlie

Redukcia oslnenia. Slnečné sklá posúvajú vizuálny výkon a pohodlie na vyššiu úroveň. Výrazne znižujú oslnenie z atmosférického jasného svetla a odrazu z lesklých povrchov.

Účinnosť

Zlepšenie vizuálneho vnímania. Zvyšovanie krásy farieb. Naše sklá majú zabudovaný ekvalizér farieb: produkujú vylepšenú farebnú citlivosť a kontrast.

Štít proti UV žiareniu

Ultrafialové žiarenie je rozsah elektromagnetického žiarenia s vlnovou dĺžkou tesne pod viditeľným spektrom. Je dokázané, že nadmerné vystavenie ultrafialovému žiareniu bez dostatočnej ochrany je pre ľudské oko škodlivé. V priebehu rokov môže absorpcia slnečného žiarenia poškodiť očné šošovky a spôsobiť stratu priehľadnosti, ako aj poruchy zraku ako aktinická keratokonjunktivitída a fotokeratitída. Sklá ALBA Optics zabraňujú ultrafialovému žiareniu, prepúšťajú iba viditeľné spektrum a chránia oči pred možným škodlivým pôsobením.

Oleofóbna vrstva

Pridaná oleofóbna vrstva VZUM ™, aby vaše sklá odpudzovali nečistoty a vodu. Na sklá sa môže prilepiť prach a nečistoty z vašich jázd. Vďaka pridanej oleofóbnej vrstve vaše sklá nečistoty odpudzujú, čo uľahčuje ich čistenie.

Screenshot 2021-02-27 at 9.30.44 PM


KTORÉ SKLA? 

VZUM ML KING

ALBA OPTICS Light


 albaoptics_nylon_bag-1-scaled 

 
TABUĽKA FILTROV 
 
Dizajn bez názvu

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: ALBA OPTICS
Hmotnosť: 0.18 kg
RÁM: SOLO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti ALBA OPTICS

Ambíciou ALBA Optics je oživiť ikonické produkty minulosti a prispôsobiť ich najmodernejším technológiám. Náš príbeh sa začal hľadaním originálnej formy. Chceli sme nájsť rám, ktorý bol navrhnutý a vyrobený v Taliansku v 80. rokoch a oživiť ho pomocou nových technológií. Odtiaľ sme uviedli na trh náš prvý model: DELTA. Výroba v Taliansku bola vždy prioritou a základnou hodnotou nášho obchodného étosu. Sme hrdí na naše dedičstvo a hlboké spojenie, ktoré má naša krajina s cyklistikou a výrobou okuliarov. Vyberáme si výrobných partnerov, ktorí majú spoločný cieľ v minimalizácii nášho dopadu na životné prostredie pri stanovení vysokého štandardu pracovných podmienok. Tieto hodnoty sa stretajú pri vytváraní udržateľných produktov, procesov a komunitných projektov. Tím ALBA Optics hrdo stojí za športovcami na celom svete s hlbokou úctou k tým, ktorí sa snažia zlepšiť svoj výkon a uskutočniť svoje sny. Zameriavame sa preto na ponuku dizajnového produktu, ktorý je krásny a spĺňa najvyššie možné výkonové štandardy. Zdieľame vášeň pre cyklistiku, šport v prírode a životné prostredie. Tieto hodnoty sú oslavované prostredníctvom našich návrhov, kampaní a komunitných projektov. Veríme, že nastal čas na nový typ okuliarov, ktorý popri výkone a výsledkoch zohľadňuje aj kvalitu života. Cieľom nie je skončiť prvý, ale dostať sa tam, kam chcete a za akýchkoľvek podmienok. Zakladatelia Alba Optics Piergiorgio a Luca

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.