ALBA OPTICS Ferro Leaf Silver Vzum™ Flens

Kód: G10012
€169 –52 %
Alba Optics MasimSport Okuliare FERRO Silver Leaf
€169 –52 % €80
Skladom
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

Celková dobrá ochrana so svetelným spektrom bližšie k infračervenému, čo umožňuje optimalizované zaostrenie. Zabezpečuje lepšiu čistotu videnia, poskytuje prirodzenejšie farby so zvýrazňovačom kontrastu s relaxačným tónom. Zvýši kontrast o 15 %.

CAT 3 | VT 13 %, MODRÉ SVETLO TRA 7 %

VLASTNOSTI OKULIAROV

  • Galvanický rám Alpacca
  • Acetátové koncovky
  • Vhodné pre dioptrické šošovky
  • Hmotnosť rámu: 19 gramov
  • Sklá VZUM ™
  • Ručne vyrobené v Taliansku

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÉ OKULARE - ALBA OPTICS FERRO

Okuliare FERRO. Nadčasový tvar, ručná talianska výroba. Aj počas odpočinku noste len to najlepšie.

SCENÁR

Ozubené kolesá boli takmer vždy Campagnolo. Duše zas boli Columbus. A nohy, rovnako ako bicykle, boli z ocele. Ferro, ako starí talianski cyklisti nazývali železné bicykle, hrali všetkými farbami, voňali po acetóne, na kostrách sa im leskli páky prehadzovačiek a z pák na baranoch viseli lanká bŕzd. Starí cyklisti neočakávali nič iné, ako že ich predbehnú lepší, najmä tí zo severu. Jazdci ako Jan Raas – Lietajúci Holanďan – ktorý vyhral mnoho jednodňových pretekov a ktorý je ešte aj dnes štvrtým najúspešnejším klasikárom všetkých čias za Belgičanmi Eddym Merckxom, Rogerom de Vlaeminckom a Rikom Van Looyom. Okuliare Ferro sú poctou tej dobe. Ich kovová povrchová úprava pripomína oceľ bicyklov, hnedé koncovky sú ako kožené sedlo a detail dúhovej vlajky bol takisto súčasťou väčšiny bicyklov tej doby.


FERRO

alba_optics_ferro_detail-1
alba_optics_ferro_detail_2-2-1
ferro_stefano_LA
 
 
 
 
ste_ferro

 

VZUM™ A-Lens

Sklá s vysokým rozlíšením od spoločnosti Alba Optics Svetlo je základným komponentom, ktorý určuje všetky naše kroky. Sklá VZUM ™ majú jediný cieľ: poskytnúť športovcom maximálny vizuálny zážitok za každých poveternostných podmienok a vo všetkých druhoch terénu. Rozsah farieb starostlivo vyvinutý spoločnosťou ALBA Optics sa zameriava na zvýšenie sýtosti a vyváženie vizuálnych kontrastov, čím zlepšuje vnímanie ostrosti a detailov. Materiál šošoviek VZUM ™ je odolný ultraľahký polykarbonát. Okuliare zabezpečujú ochranu proti namáhaniu očí pri zachovaní všetkých vlastností šošoviek počas celého cyklu používania. Vďaka svojej všestrannosti ponúkajú sklá VZUM ™ ten najlepší športový zážitok.

Ochrana

Ochrana pred UV žiarením a rôznou intenzitou svetla, ktorú sklá znižujú bez toho, aby odoberali farbu alebo spôsobovali vizuálny diskomfort.

Pohodlie

Redukcia oslnenia. Slnečné sklá posúvajú vizuálny výkon a pohodlie na vyššiu úroveň. Výrazne znižujú oslnenie z atmosférického jasného svetla a odrazu z lesklých povrchov.

Účinnosť

Zlepšenie vizuálneho vnímania. Zvyšovanie krásy farieb. Naše sklá majú zabudovaný ekvalizér farieb: produkujú vylepšenú farebnú citlivosť a kontrast.

Štít proti UV žiareniu

Ultrafialové žiarenie je rozsah elektromagnetického žiarenia s vlnovou dĺžkou tesne pod viditeľným spektrom. Je dokázané, že nadmerné vystavenie ultrafialovému žiareniu bez dostatočnej ochrany je pre ľudské oko škodlivé. V priebehu rokov môže absorpcia slnečného žiarenia poškodiť očné šošovky a spôsobiť stratu priehľadnosti, ako aj poruchy zraku ako aktinická keratokonjunktivitída a fotokeratitída. Sklá ALBA Optics zabraňujú ultrafialovému žiareniu, prepúšťajú iba viditeľné spektrum a chránia oči pred možným škodlivým pôsobením. 

Oleofóbna vrstva

Pridaná oleofóbna vrstva VZUM ™, aby vaše sklá odpudzovali nečistoty a vodu. Na sklá sa môže prilepiť prach a nečistoty z vašich jázd. Vďaka pridanej oleofóbnej vrstve vaše sklá nečistoty odpudzujú, čo uľahčuje ich čistenie.

Screenshot 2021-02-27 at 9.30.44 PM


KTORÉ SKLA? 

VZUM LEAF

ALBA OPTICS Light


 leather_case

 

TABUĽKA FILTROV

Dizajn bez názvu

 

Dodatočné parametre

Kategória: ALBA OPTICS
FARBA RÁMU: SILVER
RÁM: FERRO
SKLO: LEAF
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 21.04.2021
Elegantné, nosím ich stále. Vobec nie je protredie zelene farby sú pekne neutrálne. Skvelé sklo

O spoločnosti ALBA OPTICS

Ambíciou ALBA Optics je oživiť ikonické produkty minulosti a prispôsobiť ich najmodernejším technológiám. Náš príbeh sa začal hľadaním originálnej formy. Chceli sme nájsť rám, ktorý bol navrhnutý a vyrobený v Taliansku v 80. rokoch a oživiť ho pomocou nových technológií. Odtiaľ sme uviedli na trh náš prvý model: DELTA. Výroba v Taliansku bola vždy prioritou a základnou hodnotou nášho obchodného étosu. Sme hrdí na naše dedičstvo a hlboké spojenie, ktoré má naša krajina s cyklistikou a výrobou okuliarov. Vyberáme si výrobných partnerov, ktorí majú spoločný cieľ v minimalizácii nášho dopadu na životné prostredie pri stanovení vysokého štandardu pracovných podmienok. Tieto hodnoty sa stretajú pri vytváraní udržateľných produktov, procesov a komunitných projektov. Tím ALBA Optics hrdo stojí za športovcami na celom svete s hlbokou úctou k tým, ktorí sa snažia zlepšiť svoj výkon a uskutočniť svoje sny. Zameriavame sa preto na ponuku dizajnového produktu, ktorý je krásny a spĺňa najvyššie možné výkonové štandardy. Zdieľame vášeň pre cyklistiku, šport v prírode a životné prostredie. Tieto hodnoty sú oslavované prostredníctvom našich návrhov, kampaní a komunitných projektov. Veríme, že nastal čas na nový typ okuliarov, ktorý popri výkone a výsledkoch zohľadňuje aj kvalitu života. Cieľom nie je skončiť prvý, ale dostať sa tam, kam chcete a za akýchkoľvek podmienok. Zakladatelia Alba Optics Piergiorgio a Luca

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.