ALBA OPTICS Delta Lei King Vzum™ Flens

Kód: G100124
Akcia Tip
€169 –40 %
Alba Optics Delta Women Sunglass
€169 –40 % €101,40
Skladom
Môžeme doručiť do:
07.06.2023

Dámske okuliare VZUM ™ LENS KING - CAT 3 | TRA 8% ÷ 18%

Ideálne na jasnom slnečnom svetle, ponúka zosilnenie farebného kontrastu a maximálnu ochranu proti modrému svetlu. Zvyšuje kontrast o 7 %. Zrkadlový náter.

VLASTNOSTI OKULIAROV

  • Ventilovaná sklá VZUM ™
  • Vymeniteľná sklá VZUM ™
  • UV ochrana UV400
  • Ľahší rám Tr90
  • Hmotnosť: 26 g
  • Ručne vyrobené v Taliansku

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÉ OKULARE - ALBA OPTICS DELTA

Okuliare DELTA. Inšpirované modelmi z 80. a 90. rokov. Nadčasová klasika.

SCENÁR

Okuliare DELTA sú inšpirované modelmi z 80. a 90. rokov. Laurent Fignon, prezývaný Profesor, vyhráva Giro d’Italia 1989 iba pár mesiacov pred pádom Berlínskeho múru. Počítače sa stávajú súčasťou domovov a kancelárií. Gianni Bugno umožňuje ľuďom snívať. Miguel Indurain sa stáva posledným z veľkých šampiónov. Je to začiatok pre Rusa Berzina a výnimočný čas pre piráta Pantaniho, ktorý vráti talianskej cyklistike vášeň. Materiál rámu je Tr90 (kombinácia nylonu a uhlíkových vlákien) organicky kompatibilný a bezpečný pre pokožku aj pri dlhodobom používaní. Je o 20% ľahší ako bežné materiály a ponúka väčšiu ochranu pred nárazmi a trením. Poskytuje vysokú odolnosť bez deformácií pri vystavení vysokým teplotám, po ohnutí sa vracia do pôvodného tvaru. Kvalita okuliarov umožňuje dokonalé videnie vo všetkých uhloch a umožňuje športovcovi sústrediť sa na svoj výkon bez rozptýlenia. Kĺby sú pevné a vydržia aj najsilnejšie otrasy alebo náhle pohyby hlavy. Okuliare DELTA sú vybavené sklámimi VZUM ™ A-LENS, vyrobenými z polykarbonátu odolného proti poškriabaniu. Tým, že nie sú vycentrované, umožňujú dokonalé videnie bez nežiaduceho efektu bočnej deformácie. Ich krivka pokrýva optický kónus 180 °, čo umožňuje vynikajúcu ochranu pred vetrom a silným svetlom, ktoré sa často odráža od ostatných slnečných okuliarov a oslepuje oči. Nerozbitný, nárazy absorbujúci materiál zabezpečuje vynikajúcu odolnosť okuliarov.


Technológia

delta_ventilated_a-lens

 

VETRANIE

Horizontálne otvory sklá umožňujú optimálne odvetranie horného vnútorného priestoru okuliarov a pomáhajú eliminovať kondenzáciu a zahmlievanie.

delta_int_lens

 

VYMENITEĽNÉ SKLÁ

Vymeniteľné sklá dokonale zapadajú do ohybného rámu pri zachovaní estetických detailov. Umožňujú vytvoriť stovky farebných kombinácií.

delta_ergonomic_temple_tip

 

ERGONOMICKÝ KĹB

Koncovky postraníc sú zúžené a pružné. Okuliare vďaka svojmu klenutému tvaru zaisťujú dokonalé prispôsobenie a neskĺznu z uší.

DELTA_lei_hr
DELTA_lei_vc
delta_lei_web-2-1
delta_lei_web-3-1
delta_lei_gr

VZUM™ A-Lens

Sklá s vysokým rozlíšením od spoločnosti Alba Optics Svetlo je základným komponentom, ktorý určuje všetky naše kroky. Sklá VZUM ™ majú jediný cieľ: poskytnúť športovcom maximálny vizuálny zážitok za každých poveternostných podmienok a vo všetkých druhoch terénu. Rozsah farieb starostlivo vyvinutý spoločnosťou ALBA Optics sa zameriava na zvýšenie sýtosti a vyváženie vizuálnych kontrastov, čím zlepšuje vnímanie ostrosti a detailov. Materiál šošoviek VZUM ™ je odolný ultraľahký polykarbonát. Okuliare zabezpečujú ochranu proti namáhaniu očí pri zachovaní všetkých vlastností šošoviek počas celého cyklu používania. Vďaka svojej všestrannosti ponúkajú sklá VZUM ™ ten najlepší športový zážitok.

Ochrana

Ochrana pred UV žiarením a rôznou intenzitou svetla, ktorú šošovky znižujú bez toho, aby odoberali farbu alebo spôsobovali vizuálny diskomfort.

Pohodlie

Redukcia oslnenia. Slnečné sklá posúvajú vizuálny výkon a pohodlie na vyššiu úroveň. Výrazne znižujú oslnenie z atmosférického jasného svetla a odrazu z lesklých povrchov.

Účinnosť

Zlepšenie vizuálneho vnímania. Zvyšovanie krásy farieb. Naše sklá majú zabudovaný ekvalizér farieb: produkujú vylepšenú farebnú citlivosť a kontrast.

Štít proti UV žiareniu

Ultrafialové žiarenie je rozsah elektromagnetického žiarenia s vlnovou dĺžkou tesne pod viditeľným spektrom. Je dokázané, že nadmerné vystavenie ultrafialovému žiareniu bez dostatočnej ochrany je pre ľudské oko škodlivé. V priebehu rokov môže absorpcia slnečného žiarenia poškodiť očné šošovky a spôsobiť stratu priehľadnosti, ako aj poruchy zraku ako aktinická keratokonjunktivitída a fotokeratitída. Sklá ALBA Optics zabraňujú ultrafialovému žiareniu, prepúšťajú iba viditeľné spektrum a chránia oči pred možným škodlivým pôsobením.

Neskreslujúce sférické sklo

Skreslenia a optické ohýbanie môžu oči klamať a namáhať. Naše sklá majú premenlivú hrúbku, o niečo tenšiu k okrajom, čo umožňuje videnie bez skreslenia. Lepšia ochrana proti oslneniu. Väčší priestor medzi tvárou a sklami pre lepšie vetranie. Lepšia optická korekcia s minimálnym skreslením.

Screenshot 2021-02-27 at 9.28.42 PM

Oleofóbna vrstva

Pridaná oleofóbna vrstva VZUM ™, aby vaše sklá odpudzovali nečistoty a vodu. Na sklá sa môže prilepiť prach a nečistoty z vašich jázd. Vďaka pridanej oleofóbnej vrstve vaše sklá nečistoty odpudzujú, čo uľahčuje ich čistenie.

Screenshot 2021-02-27 at 9.30.44 PM


KTORÉ SKLA? 

VZUM ML KING

ALBA OPTICS Light


 

AKO VYMENIŤ SKLÁ DELTA

Okuliare DELTA majú vymeniteľnú šošovku. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov.

Krok 1 - Zatlačte na prednú stranu rámu, kde je nosové sedielko, a uvoľnite šošovku
alba-optics-replace-lens-1
Krok 2 - Jednou rukou držte horný rám na oboch koncoch a druhou z neho vytiahnite konce šošoviek.
alba-optics-replace-lens-2

Krok 3 - Vyberte šošovku z rámu a pokračujte v jej výmene podľa montážneho postupu v opačnom poradí.

alba-optics-replace-lens-3

 

TABUĽKA FILTROV

Dizajn bez názvu

Dodatočné parametre

Kategória: ALBA OPTICS
Hmotnosť: 0.1 kg
RÁM: DELTA
SKLO: KING

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti ALBA OPTICS

Ambíciou ALBA Optics je oživiť ikonické produkty minulosti a prispôsobiť ich najmodernejším technológiám. Náš príbeh sa začal hľadaním originálnej formy. Chceli sme nájsť rám, ktorý bol navrhnutý a vyrobený v Taliansku v 80. rokoch a oživiť ho pomocou nových technológií. Odtiaľ sme uviedli na trh náš prvý model: DELTA. Výroba v Taliansku bola vždy prioritou a základnou hodnotou nášho obchodného étosu. Sme hrdí na naše dedičstvo a hlboké spojenie, ktoré má naša krajina s cyklistikou a výrobou okuliarov. Vyberáme si výrobných partnerov, ktorí majú spoločný cieľ v minimalizácii nášho dopadu na životné prostredie pri stanovení vysokého štandardu pracovných podmienok. Tieto hodnoty sa stretajú pri vytváraní udržateľných produktov, procesov a komunitných projektov. Tím ALBA Optics hrdo stojí za športovcami na celom svete s hlbokou úctou k tým, ktorí sa snažia zlepšiť svoj výkon a uskutočniť svoje sny. Zameriavame sa preto na ponuku dizajnového produktu, ktorý je krásny a spĺňa najvyššie možné výkonové štandardy. Zdieľame vášeň pre cyklistiku, šport v prírode a životné prostredie. Tieto hodnoty sú oslavované prostredníctvom našich návrhov, kampaní a komunitných projektov. Veríme, že nastal čas na nový typ okuliarov, ktorý popri výkone a výsledkoch zohľadňuje aj kvalitu života. Cieľom nie je skončiť prvý, ale dostať sa tam, kam chcete a za akýchkoľvek podmienok. Zakladatelia Alba Optics Piergiorgio a Luca

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.