ALBA OPTICS Anvma Seq Leaf Vzum™ Flens

Kód: G100128
€119
Tovar u výrobcu, dodacia doba 1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
17.02.2023

Celková dobrá ochrana so svetelným spektrom bližšie k infračervenému, čo umožňuje optimalizované zaostrenie. Zabezpečuje lepšiu čistotu videnia, poskytuje prirodzenejšie farby so zvýrazňovačom kontrastu s relaxačným tónom. Zvýši kontrast o 15 %.

CAT 3 | VT 13 %, MODRÉ SVETLO TRA 7 %

VLASTNOSTI OKULIAROV

  • Ventilovaná sklá VZUM ™
  • UV ochrana UV400
  • Ľahší rám Tr90
  • Hmotnosť: 19 g
  • Ručne vyrobené v Taliansku

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÉ OKULARE - ALBA OPTICS ANVMA

Nové slnečné okuliare ANVMA. Ešte technickejšie, ešte praktickejšie. Ľavá a pravá. Jazdite na svojej duši.

SCENÁR

Nové slnečné okuliare ANVMA. Ešte technickejšie, ešte praktickejšie. Inšpirované klasickými starými okuliarmi, ale vyrobené z najlepších dostupných technológií. Rámy sú z materiálu tr90, vďaka čomu sú tenké, pružné a mimoriadne ľahké. Váha duše je údajne 21 gramov a tieto slnečné okuliare nevážia viac ako 19. Myslíme si, že sú to jedny z najľahších športových slnečných okuliarov vôbec: sú také ľahké, až zabudnete, že ich máte nasadené. Vďaka týmto vlastnostiam sú okuliare ANVMA určené cyklistom, ktorí milujú cestovanie naľahko, spoznávanie nových ciest, objavovanie prírody a kochanie sa výhľadmi. Gumová textúra rámu zvyšuje ich priľnavosť a zaisťuje dokonalé prispôsobenie jazdcovi. Ich dizajn umožňuje tiež osadenie dioptrickými šošovkami. Ručne vyrobené v Taliansku a dostupné v rôznych farbách: Black Ink, Vogue, Green Forest a Snow.


ANVMA

anvma_details_grf_lens-2
anvma_details_grf_logo-4 
anvma_mike
anvma_mike_2

 

VZUM™ A-Lens

Sklá s vysokým rozlíšením od spoločnosti Alba Optics Svetlo je základným komponentom, ktorý určuje všetky naše kroky. Sklá VZUM ™ majú jediný cieľ: poskytnúť športovcom maximálny vizuálny zážitok za každých poveternostných podmienok a vo všetkých druhoch terénu. Rozsah farieb starostlivo vyvinutý spoločnosťou ALBA Optics sa zameriava na zvýšenie sýtosti a vyváženie vizuálnych kontrastov, čím zlepšuje vnímanie ostrosti a detailov. Materiál šošoviek VZUM ™ je odolný ultraľahký polykarbonát. Okuliare zabezpečujú ochranu proti namáhaniu očí pri zachovaní všetkých vlastností šošoviek počas celého cyklu používania. Vďaka svojej všestrannosti ponúkajú sklá VZUM ™ ten najlepší športový zážitok.

Ochrana

Ochrana pred UV žiarením a rôznou intenzitou svetla, ktorú sklá znižujú bez toho, aby odoberali farbu alebo spôsobovali vizuálny diskomfort.

Pohodlie

Redukcia oslnenia. Slnečné šošovky posúvajú vizuálny výkon a pohodlie na vyššiu úroveň. Výrazne znižujú oslnenie z atmosférického jasného svetla a odrazu z lesklých povrchov.

Účinnosť

Zlepšenie vizuálneho vnímania. Zvyšovanie krásy farieb. Naše sklá majú zabudovaný ekvalizér farieb: produkujú vylepšenú farebnú citlivosť a kontrast.

Štít proti UV žiareniu

Ultrafialové žiarenie je rozsah elektromagnetického žiarenia s vlnovou dĺžkou tesne pod viditeľným spektrom. Je dokázané, že nadmerné vystavenie ultrafialovému žiareniu bez dostatočnej ochrany je pre ľudské oko škodlivé. V priebehu rokov môže absorpcia slnečného žiarenia poškodiť očné šošovky a spôsobiť stratu priehľadnosti, ako aj poruchy zraku ako aktinická keratokonjunktivitída a fotokeratitída. sklá ALBA Optics zabraňujú ultrafialovému žiareniu, prepúšťajú iba viditeľné spektrum a chránia oči pred možným škodlivým pôsobením.

Oleofóbna vrstva

Pridaná oleofóbna vrstva VZUM ™, aby vaše sklá odpudzovali nečistoty a vodu. Na sklá sa môže prilepiť prach a nečistoty z vašich jázd. Vďaka pridanej oleofóbnej vrstve vaše sklá nečistoty odpudzujú, čo uľahčuje ich čistenie.

Screenshot 2021-02-27 at 9.30.44 PM


KTORÉ SKLA? 

VZUM LEAF

ALBA OPTICS Light


 leather_case

 

TABUĽKA FILTROV 

Dizajn bez názvu

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: ALBA OPTICS
Hmotnosť: 0.14 kg
RÁM: ANVMA
SKLO: LEAF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti ALBA OPTICS

Ambíciou ALBA Optics je oživiť ikonické produkty minulosti a prispôsobiť ich najmodernejším technológiám. Náš príbeh sa začal hľadaním originálnej formy. Chceli sme nájsť rám, ktorý bol navrhnutý a vyrobený v Taliansku v 80. rokoch a oživiť ho pomocou nových technológií. Odtiaľ sme uviedli na trh náš prvý model: DELTA. Výroba v Taliansku bola vždy prioritou a základnou hodnotou nášho obchodného étosu. Sme hrdí na naše dedičstvo a hlboké spojenie, ktoré má naša krajina s cyklistikou a výrobou okuliarov. Vyberáme si výrobných partnerov, ktorí majú spoločný cieľ v minimalizácii nášho dopadu na životné prostredie pri stanovení vysokého štandardu pracovných podmienok. Tieto hodnoty sa stretajú pri vytváraní udržateľných produktov, procesov a komunitných projektov. Tím ALBA Optics hrdo stojí za športovcami na celom svete s hlbokou úctou k tým, ktorí sa snažia zlepšiť svoj výkon a uskutočniť svoje sny. Zameriavame sa preto na ponuku dizajnového produktu, ktorý je krásny a spĺňa najvyššie možné výkonové štandardy. Zdieľame vášeň pre cyklistiku, šport v prírode a životné prostredie. Tieto hodnoty sú oslavované prostredníctvom našich návrhov, kampaní a komunitných projektov. Veríme, že nastal čas na nový typ okuliarov, ktorý popri výkone a výsledkoch zohľadňuje aj kvalitu života. Cieľom nie je skončiť prvý, ale dostať sa tam, kam chcete a za akýchkoľvek podmienok. Zakladatelia Alba Optics Piergiorgio a Luca

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.