ALBA OPTICS Anvma Black Photochromatic BTL Vzum™ Flens

Kód: G100130
€139
Tovar u výrobcu, dodacia doba 1-2 týždne
Môžeme doručiť do:
17.02.2023

Fotochromatický objektív. Zaručuje vynikajúcu viditeľnosť a ochranu v zlých aj intenzívnych svetelných podmienkach. Zrkadlový náter.

CAT 1÷3 | VT 64 % ÷ 14 %, MODRÉ SVETLO TRA 69%÷18%

VLASTNOSTI OKULIAROV

  • Ventilovaná šošovka VZUM ™
  • UV ochrana UV400
  • Ľahší rám Tr90
  • Hmotnosť: 19 g
  • Ručne vyrobené v Taliansku

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÉ OKULARE - ALBA OPTICS ANVMA

Nové slnečné okuliare ANVMA. Ešte technickejšie, ešte praktickejšie. Ľavá a pravá. Jazdite na svojej duši.

SCENÁR

Nové slnečné okuliare ANVMA. Ešte technickejšie, ešte praktickejšie. Inšpirované klasickými starými okuliarmi, ale vyrobené z najlepších dostupných technológií. Rámy sú z materiálu tr90, vďaka čomu sú tenké, pružné a mimoriadne ľahké. Váha duše je údajne 21 gramov a tieto slnečné okuliare nevážia viac ako 19. Myslíme si, že sú to jedny z najľahších športových slnečných okuliarov vôbec: sú také ľahké, až zabudnete, že ich máte nasadené. Vďaka týmto vlastnostiam sú okuliare ANVMA určené cyklistom, ktorí milujú cestovanie naľahko, spoznávanie nových ciest, objavovanie prírody a kochanie sa výhľadmi. Gumová textúra rámu zvyšuje ich priľnavosť a zaisťuje dokonalé prispôsobenie jazdcovi. Ich dizajn umožňuje tiež osadenie dioptrickými šošovkami. Ručne vyrobené v Taliansku a dostupné v rôznych farbách: Black Ink, Vogue, Green Forest a Snow.


ANVMA

anvma_details_grf_lens-2
anvma_details_grf_logo-4 

Fotochromatické sklá sa menia na základe svetelných podmienok a tým sa sklá prispôsobujú prostrediu. Ak je prostredie svetlé, tak sú tmavé. Ak je prostredie tmavé, tak sklá sú priesvitné, tým pádom ich môžete nosiť celý deň, aj po tme.

Delta Alba Optics 3
Delta Alba Optics 1
Delta Alba Optics 2
anvma_mike
anvma_mike_2

 

VZUM™ A-Lens

Šošovky s vysokým rozlíšením od spoločnosti Alba Optics Svetlo je základným komponentom, ktorý určuje všetky naše kroky. Šošovky VZUM ™ majú jediný cieľ: poskytnúť športovcom maximálny vizuálny zážitok za každých poveternostných podmienok a vo všetkých druhoch terénu. Rozsah farieb starostlivo vyvinutý spoločnosťou ALBA Optics sa zameriava na zvýšenie sýtosti a vyváženie vizuálnych kontrastov, čím zlepšuje vnímanie ostrosti a detailov. Materiál šošoviek VZUM ™ je odolný ultraľahký polykarbonát. Okuliare zabezpečujú ochranu proti namáhaniu očí pri zachovaní všetkých vlastností šošoviek počas celého cyklu používania. Vďaka svojej všestrannosti ponúkajú šošovky VZUM ™ ten najlepší športový zážitok.

Ochrana

Ochrana pred UV žiarením a rôznou intenzitou svetla, ktorú šošovky znižujú bez toho, aby odoberali farbu alebo spôsobovali vizuálny diskomfort.

Pohodlie

Redukcia oslnenia. Slnečné šošovky posúvajú vizuálny výkon a pohodlie na vyššiu úroveň. Výrazne znižujú oslnenie z atmosférického jasného svetla a odrazu z lesklých povrchov.

Účinnosť

Zlepšenie vizuálneho vnímania. Zvyšovanie krásy farieb. Naše šošovky majú zabudovaný ekvalizér farieb: produkujú vylepšenú farebnú citlivosť a kontrast.

Štít proti UV žiareniu

Ultrafialové žiarenie je rozsah elektromagnetického žiarenia s vlnovou dĺžkou tesne pod viditeľným spektrom. Je dokázané, že nadmerné vystavenie ultrafialovému žiareniu bez dostatočnej ochrany je pre ľudské oko škodlivé. V priebehu rokov môže absorpcia slnečného žiarenia poškodiť očné šošovky a spôsobiť stratu priehľadnosti, ako aj poruchy zraku ako aktinická keratokonjunktivitída a fotokeratitída. Šošovky ALBA Optics zabraňujú ultrafialovému žiareniu, prepúšťajú iba viditeľné spektrum a chránia oči pred možným škodlivým pôsobením.

Oleofóbna vrstva

Pridaná oleofóbna vrstva VZUM ™, aby vaše šošovky odpudzovali nečistoty a vodu. Na šošovky sa môže prilepiť prach a nečistoty z vašich jázd. Vďaka pridanej oleofóbnej vrstve vaše šošovky nečistoty odpudzujú, čo uľahčuje ich čistenie.

Screenshot 2021-02-27 at 9.30.44 PM


KTORÉ SKLA? 

VZUM F-LENS BTL

ALBA OPTICS Light


 leather_case

 

 TABUĽKA FILTROV

Dizajn bez názvu

 

Dodatočné parametre

Kategória: ALBA OPTICS
Hmotnosť: 0.14 kg
RÁM: ANVMA
SKLO: PHOTOCHROMATIC
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 07.04.2021
Pekne sa prispôsobujú svetlu,super

O spoločnosti ALBA OPTICS

Ambíciou ALBA Optics je oživiť ikonické produkty minulosti a prispôsobiť ich najmodernejším technológiám. Náš príbeh sa začal hľadaním originálnej formy. Chceli sme nájsť rám, ktorý bol navrhnutý a vyrobený v Taliansku v 80. rokoch a oživiť ho pomocou nových technológií. Odtiaľ sme uviedli na trh náš prvý model: DELTA. Výroba v Taliansku bola vždy prioritou a základnou hodnotou nášho obchodného étosu. Sme hrdí na naše dedičstvo a hlboké spojenie, ktoré má naša krajina s cyklistikou a výrobou okuliarov. Vyberáme si výrobných partnerov, ktorí majú spoločný cieľ v minimalizácii nášho dopadu na životné prostredie pri stanovení vysokého štandardu pracovných podmienok. Tieto hodnoty sa stretajú pri vytváraní udržateľných produktov, procesov a komunitných projektov. Tím ALBA Optics hrdo stojí za športovcami na celom svete s hlbokou úctou k tým, ktorí sa snažia zlepšiť svoj výkon a uskutočniť svoje sny. Zameriavame sa preto na ponuku dizajnového produktu, ktorý je krásny a spĺňa najvyššie možné výkonové štandardy. Zdieľame vášeň pre cyklistiku, šport v prírode a životné prostredie. Tieto hodnoty sú oslavované prostredníctvom našich návrhov, kampaní a komunitných projektov. Veríme, že nastal čas na nový typ okuliarov, ktorý popri výkone a výsledkoch zohľadňuje aj kvalitu života. Cieľom nie je skončiť prvý, ale dostať sa tam, kam chcete a za akýchkoľvek podmienok. Zakladatelia Alba Optics Piergiorgio a Luca

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.