Ferro

1 položiek celkom
Alba Optics MasimSport Okuliare FERRO Silver Leaf
€169 –20 %
€135,20

Celková dobrá ochrana so svetelným spektrom bližšie k infračervenému, čo umožňuje optimalizované zaostrenie. Zabezpečuje lepšiu čistotu videnia, poskytuje prirodzenejšie...

G10012

Športové okuliare Alba Optics Ferro

Ferro je nadčasovým klasikom. Koncept modelu športových okuliarov Alba Optics Ferro z talianskej dielne ručnej výroby vychádza z bicykla a pre cyklistov je prioritne určený. Zatiaľ čo kovová povrchová úprava evokuje oceľovú kostru, hnedé koncovky napodobňujú kožené sedlo. No nielen vďaka svojmu dizajnu sa športové okuliare Alba Optics Ferro zapáčia náruživým bikerom.

Najmodernejšie šošovky VZUM™ A-Lens sú nielen polykarbonátovo odolné voči poškriabaniu, či nárazom, ale v prvom rade ochraňujú vaše oči pred prachom, vetrom, oslnením aj odrazmi. Vidieť farebne i kontúrovo jasne tak môžete v akomkoľvek počasí či povetrí, na trase kamkoľvek.

Univerzálnosť rámu je vhodná aj pre dioptrické šošovky, vďaka čomu športové okuliare Alba Optics Ferro skutočne môžete nosiť všade. Ferro je jednoducho skvelým spoločníkom na bežný deň i na športové výkony.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.